Enduro Hand Sanitiser predstavuje novú generáciu dezinfekčných prípravkov na vodnej báze. Dezinfekcia na ruky účinná proti vírusom, baktériám, plesniam i spóram. More

Manufacturer: BioTechnics ltd. Product code: 121111

5,49 € incl. VAT
In stock
ks

Virstopper Enduro Hand Sanitiser dezinfekčný prostriedok na ruky 100 ml

Dôsledná dezinfekcia rúk je v dnešnej dobe jednou z kľúčových foriem prevencie. Enduro Hand Sanitiser dezinfekčný prostriedok na ruky je okamžite účinná pokroková dezinfekcia rúk bez parfému či zápachu, ktorá predstavuje novú generáciu bezalkoholických dezinfekcií na vodnej báze. Je vysokoúčinný - ničí až 99,9% vírusov, baktérií, plesní či spór. Na zabitie baktérií, mikroorganizmov či plesní mu stačí len 30 sekúnd, pričom jeho dokázaná účinnosť voči baktériám je až 4 hodiny po aplikácii.

Enduro Hand Sanitiser je rýchloschnúci, na rukách nezanecháva žiadne lepkavé zostatky. Vďaka svojej penovej forme je jednoduchý na použitie. Speňovací vrchnák na balení zaručuje dlhotrvácnosť produktu, nakoľko na jedno stlačenie používa minimum tekutiny pre maximálny úžitok. Výrobok je dermatologicky testovaný.

Hlavnou zložkou je didecyldimonium chlorid, vďaka ktorému je Enduro Hand Sanitiser účinnejšiaí a dlhodobejšia forma dezinfekcie než alkoholové prípravky, kde je účinok skrátený kvôli rýchlosti vyparovania alkoholu. Takéto prípravky sú v konečnom dôsledku kvôli potrebe veľkého množstva alkoholu tiež menej šetrné k rukám. Enduro Hand Sanitiser dbá na mimoriadnu šetrnosť voči pokožke, čo je dosvedčené aj jeho dermatologickým testovaním.

Návod na použitie

Produkt aplikujte na každú ruku dvoma stlačeniami pumpičky. Ruku jemne premasírujte z oboch strán. Nezabudnite na nechty, záhyby aj končeky prstov až kým produkt nevyschne. Používa sa priamo bez nutnosti použiť vodu.

Pri kontakte s očami ich starostlivo vypláchnite tečúcou vodou po dobu 15 minút. V prípade komplikácií vyhľadajte lekársku pomoc.

Objem: 100 ml
Krajina pôvodu: Škótsko, Veľká Británia

Parameters

Objem 100 ml
Bottle HDPE
Manufactured in Slovakia
Doses in pack approx. 300
Contains Chinese materials/manufacture? No

Download

Letak Enduro.pdf (pdf, 1.6 MB)
Vysledky Testov new.pdf (pdf, 404.1 kB)
KBU.pdf (pdf, 286.5 kB)

Articles

Aký je rozdiel medzi alkoholovou a bezalkoholovou dezinfekciou?

Aký je rozdiel medzi alkoholovou a bezalkoholovou dezinfekciou?

Alkoholová dezinfekcia je takpovediac najjednoduchšia forma boja proti baktériám a vírusom. Má však aj svoje tienisté stránky. 

Bezalkoholová dezinfekcia je pokročilejšou formou dezinfekcie, do ktorej je investovaný čas, vývoj ale aj prostriedky. Nestačí jednoducho premiešať glycerín s liehom, za bezalkoholovými dezinfekciami stojí vývoj.

Immediate availability

Nakoľko sme zložkou vo výrobnom procese produktov, väčšinu portfólia máme skladom a sme flexibilní pri uspokojovaní požiadaviek našich klientov

Doplnkový sortiment

V snahe uspokojiť komplexné potreby našich zákazníkov, sme zaradili do portfólia aj ochranné pomôcky. Menovite rukavice a bezdotykové dávkovače dezinfekčných prostriedkov. Pozrite si našu ponuku