Naspäť do školy - vybavte svoje ratolesti bezpečnou dezinfekciou rúk, ktorá im vydrží celý polrok len za 6€ ! LINK

Dostali sme veľmi dobré správy o našom produkte Enduro Hand Sanitiser. Nedávno, bol totiž testovaný proti koronavírusu v Nemeckom Inštitúte pre Hygienu a Mikrobiológiu v Hamburgu. Dosiahli sme 99,8% zníženie proti bovinnému koronavírusu (BCoV), (medzinárodne uznávaná náhrada koronavírusu) a 99,25% zníženie proti Modified virus Vaccinia Ankara (MVA), (medzinárodne uznávaný náhradný vírus pre všetky obalené vírusy).

Screeningové testy sa používajú na označenie toho, či produkt vyhovuje európskej norme, ktorá je v tomto prípade v prípade norma vírusov označená EN14476.

Na splnenie normy EN14476 však musíme dosiahnuť zníženie o 99,99%. V skríningovom teste, kvôli vysokej rýchlosti usmrtenia - 99,8% za 30 sekúnd, zostala nedostatočná testovacia kultúra pre Enduro Hand Sanitiser na dosiahnutie zníženia 99,99%.

Pretože sme sa blížili požadovanej miere usmrtenia 99,99%, testovacia komora dobrovoľne ponúkla vyhlásenie, že sa domnievajú, že produkt je s najväčšou pravdepodobnosťou dostatočne aktívny proti obom testovacím vírusom.

Z tohto dôvodu teraz otestujeme produkt proti širšej škále vírusov podľa EN14476.

Úplný test EN14476 poskytne dostatočnú kultúru pre Enduro Hand Sanitiser na dosiahnutie požadovanej 99,99% miery usmrtenia. Dokončenie testu bude pravdepodobne trvať ďalších 5 - 6 týždňov. Medzitým môžeme na základe výsledkov konštatovať, že Enduro Hand Sanitiser dosiahol mieru zabíjania 99,8% proti koronavírusu za 30 sekúnd.

Výsledky testov ako aj vyjadrenie laboratória nájdete v prílohe.

Okamžitá dostupnosť

Nakoľko sme zložkou vo výrobnom procese produktov, väčšinu portfólia máme skladom a sme flexibilní pri uspokojovaní požiadaviek našich klientov

Doplnkový sortiment

V snahe uspokojiť komplexné potreby našich zákazníkov, sme zaradili do portfólia aj ochranné pomôcky. Menovite rukavice a bezdotykové dávkovače dezinfekčných prostriedkov. Pozrite si našu ponuku